Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków
Joanna Bułka

fon

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Krzyków Joanna Bułka jest właściwy do prowadzenia egzekucji na obszarze właściwości Sądu Rejonowego dla Wrocławia Krzyków, która obejmuje dzielnicę Krzyki miasta Wrocławia, a także gminy Kobierzyce, Sobótka i Żórawina.

 

Wykaz kodów pocztowych dla właściwości Wrocław-Krzyki

Wykaz kodów pocztowych

 

 

Wrocław:


Abrachama Gen.
Afgańska
Agrestowa
Akacjowa Al.
Al. Armii Krajowej
Aleja Róż
Aleja Słowackiego
Aliancka
Alpejska
Ametystowa
Arabska
Armii Krajowej Al.
Asfaltowa
Balladyny
Bardzka
Bengalska
Będzińska
Biegła
Bielawska
Bieruńska
Birmańska
Biskupa Bernarda Bogedaina
Biwakowa
Bliska
Blizanowicka
Boczna
Bogucicka
Bohaterska
Boiskowa
Bołtucia Mikołaja Gen.
Borowska
Borówczana
Braterska
Brochowska
Brossa
Brylantowa
Brzeska
Brzezińska
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Buforowa
Buraczana
Bursztynowa
Burzowa
Bytomska
Centralna
Chińska
Chlebowa
Chłodna
Chmurna
Chorzowska
Chudoby
Chyżan
Ciepła
Cisowa
Cukrowa
Czechowa Antoniego
Czechowicka
Czekoladowa
Czeremchowa
Czereoniowa
Czerska
Czołgistów
Daleka
Dalemińców
Dawida Jana Władysława
Dąbka Płk. Stanisława
Dereniowa
Deszczowa
Dębowa Al.
Diamentowa
Długopolska
Dobrzyńska
Dożynkowa
Dróżnicza
Drukarska
Dusznicka
Dworcowa nr parzyste
Dyrekcyjna
Działkowa
Dzierżoniowska
Energetyczna
Filipińska
Filipowicza Juliana Gen.
Fizylierska
Gajowa
Gajowicka (wszystkie parzyste i nieparzyste od nr 57 dk)
Gałczyńskiego
Garwolińska
Gazowa
Gen. Dąbrowskiego
Gen. Kniaziewicza
Gerberowa
Glebowa
Gliniana
Gliwicka
Glogera Zygmunta
Głubczycka
Goetla Wlerego
Gogolińska
Goleszan
Goplan
Górnośląska
Grabskiego
Gradowa
Grota-Roweckiego Gen.
Grójecka
Grzmota-Skotnickiego Gen.
Gwiaździsta
Hajducka
Hallera Al. Gen. od nr 1-27 i 2-34
Halna
Hauke Bossaka
Henrykowska
Hercena
Hippiczna
Hirszfelda Plac
Hubala Mora
Hubska
Hufcowa
Indyjski Plac
Jabłeczna
Jagodowa
Jagodzińska
Jantarowa
Januszowicka
Japońska
Jarzębinowa Al.
Jarzynowa
Jasienicy Pawła
Jaspisowa
Jastrzębia
Jaworowa Al.
Jemeńska
Jesienna
Jesionowa
Jeździecka
Joannitów
Jordańska
Jutrzenki
Kalinowa
Kamieniecka
Kamienna od nr 1-67 i 2-80
Kammienna od nr 69 i od nr 82 dk Kampinoska
Karkonoska Al.
Karmelkowa od nr 70 dk
Karwiński
Kasztanowa Al.
Kasztelana Stanisława
Katowicka
Klasztorna
Kleeberga Franciszka Gen.
Klimasa
Kładaka Parkowa
Kładka Barani Skok
Kładka na Grobli
Kładka Siedlecka
Kładka Żabia
Kobierzycka
Kochłowicka
Kolarska
Komandorska od nr 5 dk i od nr 6 dk
Komuny Paryskiej (od 48 do końca i od 43 do końca)
Komuny Paryskiej od nr 46 i do nr 41
Konduktorska
Końska
Koocielna
Koreańska
Korfantego Wojciecha
Kosmiczna
Kostrzyńska
Kościuszki (od 123 do końca
Kościuszki od nr 81 do nr 109 i od nr 68 do nr 106
Kozielska
Krakowska
Krakusa
Krasińskiego
Krucza od nr 1-31 i 2-68
Krynicka
Kryniczna
Krzycka
Krzywa Grobla
Ks. Klimasa Czesława
Księska
Kudowska
Kujawska
Kurpiów
Kutnowska
Kutrzeby Gen.
Kwitnąca
Laotańska
Laskowa
Lądecka
Leonarda da Vinci
Letnia
Lipowa Al.
Lisia
Lniana
Lubuska od nr 1-7
Lwowska od nr 63 dk i 45
Łagiewnicka
Łanowa
Łącznooci
Łódzka
Łubinowa
Łuczan
Łukasińskiego
Łysogórska
Maja 3-go
Malinowa
Małachowskiego
Mandżurska
Marcepanowa
Marsowa
Masztalerza Płk.
Mazowiecka
Miernicza
Międzyleska
Międzyrzecka
Młoda
Mongolski Plac
Morelowa
Morwowa
Mościckiego
Motylkowa
Myszkowska
Na Grobli
Na Niskich Łąkach
Nasypowa
Nefrytowa
Nektarowa
Nenckiego Marcelego
Nenufarowa
Nepalska
Niemczańska
Nizinna
Nyska
Oboźna
Obrońców Poczty Gdańskiej
Oficerska
Okólna
Okrężna
Ołtaszyńska
Opatowicka
Opolska
Oraczy
Orla
Orłowicza Mieczysława
Orzechowa
Otmuchowska
Owocowa
Owsiana
Ożynowa
Pabianicka
Pachnąca
Paczkowska
Pakistańska
Palestyńska
Parafialna
Partynicka
Pawia do ul. Klasztornej
Piechoty
Piernikowa
Pieszycka
Pietrzykowicka
Pięćdziesięciu Bohaterów
Piękna
Piławska
Pionierów
Piwniczna
Pl. Konstytucji
Plac Zgody
Pocztowa
Podchorążych
Podwale od nr 67 dk
Pogodna
Polarna
Polna
Połabian

 

Południowa
Popielskiego
Poranna
Poronińska
Porzeczkowa
Powiewna
Powstańców Śląskich
Poziomkowa
Prądzyńskiego
Pretficza Bernarda od nr 2-28 i 1-17
Prudnicka
Przemysłowa
Przestrzenna
Przyjaźni
Przystankowa
Pszczelarska
Pszczyńska
Pułaskiego
Pułtuska
Puszczykowska
Raciborska
Racławicka
Radarowa
Radiowa
Radosna
Rapackiego Mariana
Ratajów
Rawska
Rąkowiecka
Redarów
Rozmarynowa
Róży Wiatrów
Rubinowa
Rybnicka
Rzepakowa
Sadowa
Sanocka
Sarnia
Sąsiedzka
Sedliczan
Semaforowa
Sernicka
Sępia
Sieradzka
Siewców
Siewierska
Skarbowców
Skibińskiego
Skibowa
Skierniewicka
Skrajna
Skwerowa
Skwierzyńska od nr 1-21 i 2-24
Słoneczna
Słotna
Słowicza
Słowińców
Smardzowska
Snopkowa
Sochaczewska
Sokola od nr 25 dk i od nr 15 dk
Sosnkowskiego Gen.
Sosnowiecka
Sowia
Spadochroniarzy
Spiska
Spokojna
Społeczna
Stajenna
Starodworska
Starzyńskiego Stefana
Storczykowa
Strachowskiego Bartłomieja
Strączkowa
Studzienna
Stysia Wincentego
Sucharskiego Mjr.
Sudecka
Supińskiego
Swobodna
Sygnałowa
Syjamska
Synów Pułku
Szafera
Szarych Szeregów
Szczepowa
Szczytowa
Szeli Jakuba Pl.
Szmaragdowa
Szronowa
Sztabowa od nr 51 dk i od nr 36 dk
Szybka
Ślężna
Śliczna
Śliwkowa
Św. Jerzego
Świątnicka
Świeradowska
Świstackiego
Świt
Tarninowa
Tarnogajska
Tarnogórska
Tatarska
Tenisowa
Terenowa
Tomaszowska
Topolowa
Traktorowa
Traugutta
Trwała
Turkusowa
Turniejowa
Tuwima
Tybetańska
Tyska
Uczniowska
Ulanowskiego
Ułańska
Unruga
Upalna
Wadowicka
Waflowa
Walońska
Wałbrzyska
Wandy
Wapienna
Warszawska
Warsztatowa
Wawrzyniaka Ks.
Wesoła
Wesołowskiego
Węgierska
Wiaduktowa
Wiązowa Al.
Widna
Wieczorna
Wieczysta
Wieletów
Wielka od nr 1-59 i 2-54
Wietnamska
Wietrzna
Więckowskiego
Wilcza
Winogronowa
Wiosenna
Wiśniowa Al.
Włada Gen.
Wodziasawska
Wolbromska
Wolinian
Worcella
Woskowa
Wróblewskiego Plac
Wybrzeże Słowackiego
Wylotowa
Wyścigowa
Zabrodzka
Zabrzańska
Zagłębiowska
Zalewowa
Zamenhofa Plac
Zaolziańska
Zapaśnicza
Zaporoska od nr 8 dk i od nr 15 dk
Zaruskiego
Zaułek Browarny
Zawierciańska
Zawiszy Czarnego
Ząbkowicka
Zdrojna
Zefirowa
Zegiestowska
Zgodna
Zielińskiego Tadeusza od nr 19 dk i od nr 20 dk
Ziemniaczana
Ziębicka
Zimowa
Złotocka (od 116 do końca)
Zmorskiego Romana.
Zwiadowców
Zwycięska
Żabia Ścieżka
Żeńców
Żniwna
Żołnierska

Gmina Kobierzyce:

Bielany Wrocławskie
Biskupice Podgórne
Budziszów
Bąki
Chrzanów
Cieszyce
Damianowice
Dobkowice
Domasław
Jaszowice
Kobierzyce
Krzyżowice
Królikowice
Księgnice
Kuklice
Magnice
Małuszów
Nowiny
Owsianka
Pełczyce
Pustków Żurawski
Radłowice Wielkie
Rolantowice
Ślęża
Solna
Szczepankowice
Tyniec Mały
Tyniec nad Ślężą
Tyńczyk
Wierzbice
Wilczków
Wysoka

Gmina Sobótka:

Będkowice
Garncarsko
Kryształowice
Księgnice Małe
Kunów
Michałowice
Mirosławice
Mirosławiczki
Nasławice
Okulice
Olbrachtowice
Przezdrowice
Przmiłów
Rogów Sobócki
Ręków
Siedlakowice
Stary Zamek
Strachów
Strzegomiany
Sulistrowice
Sulistrowiczki
Świątniki
Wojnarowice
Zerzuszyce
m.Sobótka

Gmina Żórawina:

Bogunów
Bratowice
Brześcice
Galowice
Jaksonów
Jarosławice
Karwiany
Komorowice
Krajków
Milejowice
Mnichowice
Mędłów
Nowojowice
Nowy Sleszów
Okrzesyce
Pasterzyce
Polakowice
Przecławice
Racławice Małe
Rynakowice
Rzeplin
Stary Sleszów
Suchy Dwór
Szukalice
Turów
Wilczków
Wilkowice
Wojkowice
Węgry
Żerniki Wielkie
Żórawina